İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Google
  3. Gmail iOS Uygulaması Yenilendi!

Gmail iOS Uygulaması Yenilendi!

gmail-ios-uygulamasi
1

Akıllı telefonların hayatımıza girmesi, neredeyse onlara bağımlı bir şekilde yaşamamıza sebep oldu. Bu telefonlar kullanıcıların isteklerini karşılamak için sürekli olarak kendilerini yeniliyor. İşte bu yenilemelerden sonuncusunu iOS Gmail yaptı. Yeni gelen özellik sayesinde kullanıcılar uygulamayı daha pratik bir şekilde kullanacak.

iOS İçin Güncellendi!

App Store’de şu an Gmail’in en güncel halini bulabilirsiniz. Yapılan son değişiklikler Google tarafından kullanıcılara sunuldu. Artım işlemlerin hızlı bir şekilde yapılması için kaydırma hareketleri kullanılacak. Bu hareketlere, hayatımıza akıllı telefonlar girdiğinden beri yabancı olmadığımızı belirtiyoruz. Artık Gmail’inize gelen bir e-postaya dokunarak yapabileceğiniz eylemleri görebileceksiniz. Bunun için uygulama içerisinden sistemi aktive hale getirmeniz gerekiyor. Bunun için şu adımları izleyebilirsiniz: Ayarlar > Kaydırma Efekti Aktive

Belirtilen bu kısmı işaretledikten sonra artık bir e-postanın üzerine dokunduktan sonra direkt olarak postanızı ya çöpe atabilir ya da arşive gönderebilirsiniz. Bu uygulama daha önce Hotmail’de bulunuyordu. iOS kullanıcıların yararlanması için bu uygulamayı Gmail’e de getirdi. Bu uygulama kullanıcılarına şu özelliği de sunuyor: Kaydırma efektlerinizi kendinize uygun olarak da özelleştirebilirsiniz. Yani okundu ya da okunmadı olarak da tek parmak hareketiyle bunu belirlemek de mümkün!

Google’nin Yeni Duyurusu

Google, son zamanlarda yaptığı bir duyuruya göre etkileşimli e-posta özelliğinin de geleceğini duyurdu. Bu durum kullanıcıların ve şirketlerin etkileşimli e-posta göndermelerini sağlıyor. Bu özelliklerden yararlanmak istiyorsanız, Gmail’inizi güncellemeyi ihmal etmeyin!

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Merhaba, Ben Kenan Konacoğlu (Ama siz bana Kenan da diyebilirsiniz) 1995 yılının esintili bir sonbahar gününde doğmuşum.

Yorum Yap