İlginizi Çekebilir
google-amp-kenan-konacoglu
  1. Ana Sayfa
  2. Google
  3. Google Alışveriş Yenilendi

Google Alışveriş Yenilendi

google-alisveris-yenilendi-kenan-konacoglu

Google Alışveriş’in Tasarımında Yeniliğe Gidildi, İşte Yeni Hali

Google Alışveriş, birçok kişi tarafından kullanılıyor ve seviliyor. Servise fiyat takibi gibi önemli özellikler de eklendi. Görünüm olarak ise epey değişti, modern bir görünüm kazandı. Daha iyi bir alışveriş deneyimi için muazzam bir adım atılmış oldu.

Google Alışveriş tekrar tasarlandı ve birkaç gün evvel ABD’de bulunan cihazlar için aktifleştirildi. Artık beğendiğiniz bir ürünün fiyatını daha rahat takip edebilme fırsatı bulacaksınız.

Bir ürünü takip ettiğinizde uygulama o üründe olan indirimi size haber verecek. Ek olarak; yakın bir zamanda Google Alışveriş muhtemelen e-posta yolu ile de ürün indirimi bilgilendirmesi yapacak. E-ticaret platformlarında bulunmakta olan birçok ürünü web sitesine girmeden Google Alışveriş üzerinden satın alabileceksiniz, böylece zamandan da büyük ölçüde kazanmış olacaksınız.

Google Alışveriş ile satın aldığınız tüm ürünler Google garantisi altındadır, bu da oldukça güven vericidir. Ve bir de Google Lens var. Google Lens oldukça kullanışlı bir özellik. Örneğin bir kıyafet beğendiniz ama başkalarının üzerinde nasıl durduğunu görmeden almak istemiyorsunuz. Montun ekran görüntüsünü alın ve Google Lens’i kullanın, işte bu kadar kolay! Bu hizmetin ve güncellemelerin Türkiye içerisinde ne zaman kullanılmaya başlanacağı ise daha şimdiden merak konusu oldu.

 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Merhaba, Ben Kenan Konacoğlu (Ama siz bana Kenan da diyebilirsiniz) 1995 yılının esintili bir sonbahar gününde doğmuşum.

Yorum Yap