İlginizi Çekebilir
youtube-algoritmasi-kenankonacoglu
  1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya
  3. İnstagram Bağımlılığı Pes Dedirtti

İnstagram Bağımlılığı Pes Dedirtti

instagram-kenan-konacoglu

İnstagram Bağımlılığı Pes Dedirtti: Yaralı Kadın Polisten İnstagram’a Yüklemek İçin Fotoğrafını Çekmesini İstedi

Geçtiğimiz günlerde yaşanan bir olay, sosyal bağımlılık noktasında pes dedirtti. Amsterdam’da yaşanan trafik kazasında ağır yaralanan kadın, polis memurundan akıl almaz bir şey istedi! Yaralı kadın, İnstagram’a fotoğraf yüklemek için polis memurundan fotoğrafını çekmesini istedi. Kadının isteği, görevlileri şaşırttı.

Sosyal medyanın insan hayatı üzerindeki olumsuz etkisi her geçen gün daha da artıyor. Ancak bu tür bir olayla çok sık karşılaşmıyoruz. Bu haberdeki kadın, aslında sosyal medyaya olan bağımlılığımızı bir kere daha ortaya koydu.

Kadının İsteği Herkesi Şaşırttı

Olay Amsterdam’da gerçekleşti. Mobilet kullanan bir kadın, otomobil ile çapıştı. Kaza sonucunda kadın ağır yaralandı. Polisler olay yerine ulaşınca, hiç tahmin etmeyecekleri bir istek ile karşılaştılar. Kadın sedyeye kaldırıldıktan sonra polislerden tuhaf bir istekte bulundu.

Kadın, durumunun İnstagram’da beğenileceğini düşünerek polis memurundan fotoğrafının çekilmesini istedi. Polis memuru bu garip teklifi reddetti. Kadının hızlı bir şekilde tedavi edilmesi için hastaneye ulaştırılması sağlandı.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Merhaba, Ben Kenan Konacoğlu (Ama siz bana Kenan da diyebilirsiniz) 1995 yılının esintili bir sonbahar gününde doğmuşum.

Yorum Yap